Bags

ÇANTA

Merhaba sevgili takipçilerim ! Bugün paylaşacağım bu yazımda sizlere favori çantalarımdan bazılarını takdim etmek istiyorum. Çanta, biz bayanların belki de ayakkabılardan sonra en en tutku dolu eşyasıdır diyebiliriz. Bu benim kendi fikrim elbette 🙂 Çantalar benim oluşturduğum kombinlerimin göz bebeği, nasıl ki topuklu ayakkabılarım tacım olsa da… Çanta dolabımdaki tüm çantalarımı bu yazımda şimdilik paylaşamayacak olsam da, aşağıda görebilecekleriniz arasında GOLD renkler gözlerinize çarpıp, yansıyıp ve hatta tırmalayıp geri dönecektir. Altın rengini çok fazla seviyorum ! Sizler hangi renkleri en çok seviyorsunuz bilmek isterdim ..

beyaz cüzdan

Evet Polly , çanta derken bizimle mini cüzdanının fotoğrafını paylaşıyorsun dediğinizi duyar gibiyim. Ama bu lux şey benim en en en sevdiğim bozuk para cüzdanım. Bir benzerini daha hiç bir yerde görmedim diyebilirim. Bu bozuk para cüzdanlarından koleksiyon yapıyorum ama koleksiyonumun bu nadide parçalarını aynı zamanda kullanıyorum.

En şık kıyafetleri kombinlemek için veya sade parçaları daha şuh ve iddialı bir görünüme kavuşturmak için mutlaka tercih edilmesi gereken renk olarak ilk önerebileceğim renkler arasında yer arasında belki de ilk sırada bulunan altın..  Ve elbette pudra pembesi benim incilerimden biri. Aşağıda fotoğraflarını göreceğiniz ve de aynısından kız kardeşime de aldığım pudranın en keskin tonunun kullanıldığı, kullanışlı sırt çantamı daha çok karlı ve bembeyaz kış günlerinde beyaz kürklü, pembecik kabanımla giymek istedim hep ve Uludağ postumda da görebileceğiniz gibi düşündüğüm şekilde uyarladım. Mutluyum ^^

Son günlerde mağazalarda sık sık görebileceğimiz, yeni trendlerden diye bahsedebileceğimiz şeffaf ve içinde bir miniğini de barındıran çantalar elbette.. Bu modelleri gerçekten çok beğendiğimi söyleyebilirim. Daha ufak olanlarından da bir adet almak istiyorum. Özellikle yaz aylarında giymek istediğim o tiril tiril, serin serin, şirin mi şirin elbiselere, büstiyerlere çok fazla yakışacaktır.

Hemen şurada görebileceğiniz CHANEL modeli olan çantalarıma bayılıyorum.. İşte tam da bu şık püsküllerden oluşan vatkalı bir elbise veya ceket istiyorum aslında. Nişantaşı semtinde şöyle en gözde defilelerden birine seyirci olarak katılmak için giderken tercih ederdim aslında, çok da güzel olurdu.

çanta

Ve de günlük hayatta spor kıyafetlerimizle, yazlık elbiselerimizle kolaylıkla tercih edebileceğimiz çanta modellerine örnek olarak birkaç seçenek göstermek istiyorum. Çantalarım ile ilgili yorumlarınızı fikirlerinizi mutlaka bilmek isterim. Bir sonraki yazıma kadar görüşmek ümidiyle, hoşça kalın, herşey sonsuz güzel olsun ….

 

Joın our Newsletter !

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong. Please try again.

Leave a Reply

Let s joın our newsletter.

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong. Please try again.